Pravidla

1) Každý člen je povinen se každou první a poslední sobotu účastnit oficiálních eventů začínajících v 18.00. Pokud se hráč nemůže dostavit napíše omluvenku do komentářové sekce pod event na steamu. Pokud tak neučiní, dostane STRIKE za neaktivitu.

2) Nicknamy členů musí odpovídat pravidlům TS. Všichni členové jsou povinni mít na celém TS stejný nickname jako nickname uvedený v přihláškovém formuláři (bez výjimky).

3) Každý člen je povinen poslouchat své nadřízené. Pokud tak nebude činit a bude záměrně porušovat pravidla a chovat se nevhodně, bude této osobě udělen disciplinární STRIKE, při pokročilých problémech s jedincem se bude projednávat vyloučení ze skupiny.

4) Každý člen musí mít před nickem ve hře Project Reality prefix: 502.BH.

5) Je zakázáno v jakékoli situaci lhát ostatním členům, adminům, supportu a moderátorům v jakýchkoliv situacích, držíme se hesla “pravda zvítězí”. Při prokázání lhaní. je každý officer povinen udělit trest odpovídající závažnosti provinění.

6) Od členů 502. BH se vyžaduje profesionální chování jak na oficiálních tak na neoficiálních eventech.

7) Členové jsou povinni se na oficiálním eventu vybavit podle rozdělení squad, nebo jak řekne SQL. Na neoficiálním eventu dle domluvy.

 

8) Informace uvnitř 502.BH jsou pro vnější komunitu tajné. Za sdílení vnitřních informací, ale především osobních informací našich členů (věk, jméno atp.), bude následovat vyloučení ze skupiny.

 

9) Po 3 strikách (disciplinárních i za neúčast) následuje vyloučení ze skupiny.

10) Striky se mažou 1 za rok a to 1.1.

11) Každý člen má právo si zažádat o vyhlášení neoficiálního eventu.

12) Neznalost pravidel neomlouvá.
13) Každý člen je povinen chovat se podle zákonů jeho země.