Pravidla

1) Každý člen je povinen účastnit se officiálních eventů, které jsou vyhlašovány na steamu minimálně týden předem. Pokud se hráč nemůže dostavit napíše omluvenku do komentářové sekce pod event na steamu. Pokud tak neučiní, dostane STRIKE za neaktivitu.

2) Nicknamy členů musí odpovídat pravidlům TS. Mimo roomek 502.BH je povolena změna nicku (nickname musí obsahovat základ vašeho nicknamu uvedeného v přihláškovém form.). Je zakázáno používat více identit.

3) Každý člen je povinen poslouchat své nadřízené (officery, moderátory). Pokud tak nebude činit a bude záměrně porušovat pravidla a chovat se nevhodně, bude této osobě udělen disciplinární STRIKE, při pokročilých problémech s jedincem se bude projednávat vyloučení ze skupiny.

4) Je zakázáno v jakékoli situaci lhát ostatním členům, adminům, supportu a moderátorům v jakýchkoliv situacích, držíme se hesla “pravda zvítězí”. Při prokázání lhaní následuje vyloučení ze skupiny.

5) Od členů 502. BH se vyžaduje profesionální chování jak na oficiálních tak na neoficiálních eventech.

 

6) Na [O] eventech je zakázáno pouštět do hry hudbu z jakéhokoliv zařízení nebo softwaru.

 

7) Na [O] eventech se vždy hraje za frakci Army of the Czech Republic (vyjímky udělují officeři)

8) Členové jsou povinni se na oficiálním eventu vybavit podle rozdělení ORBAT, nebo jak řekne Velitel akce. Na neoficiálním eventu dle domluvy.

 

9) Členové 502.BH mají zákaz aktivity v jiných A3 klanech

 

10) Informace uvnitř 502.BH jsou pro vnější komunitu tajné. Za sdílení vnitřních informací, ale především osobních informací našich členů (věk, jméno atp.), bude následovat okamžité vyloučení ze skupiny.

 

11) Chat ve hře nebude v žádném případě používán. Vyjímka je udělená officerům a moderátorům pokud se řeší technický stav serveru apod.

 

12) Každý člen má právo být až na 6 měsíců umístěn do záloh.

 

13) Po 4 strikách (disciplinárních i za neúčast) následuje vyloučení ze skupiny.

14) Striky se mažou 1 za rok a to 1.1.

15) Každý člen má právo si zažádat o vyhlášení neoficiálního eventu.

 

16) Pokud bude člen chtít vyhlásit [N] Event na A3 pošle podklady (e-mailem) minimálně 3dny předem.

17) Neznalost pravidel neomlouvá.