Historie Klanu

Naše historie neobsahuje pouze hry Arma 3 a Squad, dříve jsme byli největší herní skupinou hry Project Reality, modifikace na hru Battlefield 2. Bohužel, jak jde čas, začaly se projevovat jisté nedostatky. O hru nebyl takový zájem, jaký bychom si představovali, potřebovali jsme tedy náhradu. V době, kdy jsme se rozhodli ukončit aktivitu ve hře Project Reality již existoval Squad, po vyzkoušení jsme však zjistili, že ve stavu, v jakém nám nevyhovuje.

 

Rozhodli jsme se tedy přejít na Armu 3. Na Project Reality však nikdy nezapomeneme, vždyť byl součástí našeho klanu přes dva roky – proto občas pořádáme neoficiální eventy, na kterých si rádi PR zahrajeme. Arma je skvělá hra a našemu klanu naprosto vyhovuje, proto jsme nyní tam, kde jsme. Aktivně hrajeme každý týden.

 

Po téměř dvou letech s Armou 3 jsme se však rozhodli, že je na čase pokračovat ve stopách Projectu Reality. Squad je již ve velmi dobrém stavu a je to více, než hratelná hra. Po hlasování jsme se tedy rozhodli, že otevřeme novou divizi a to na hru Squad. Ta ovšem po problémech a nedohodách musela být ukončena. Naši členové se rozutekli do jiných Arma 3 Outfitů, postupem času jsme ale zjistili, že ve všech něco chybí. Postrádali jsme náš osobitý styl hraní. Proto jsme se rozhodli klan znovu nastartovat a tady jsme! Pokud se o naší historii chceš dozvědět více, kontaktuj některého z našich officerů, nebo nějakého staršího člena, většina našich veteránů je stále aktivní jak na našem Teamspeaku, tak někteří i přímo v klanu.